Naar de inhoud
Suzuki Motoren
 

Home Nieuws Suzuki motoren Nieuwe GSX-R1000 wint de Superbike!

Nieuwe GSX-R1000 wint de Superbike!

Op het circuit in Qatar domineert de GSX-R1000 het circuit

26 februari 2005.

De World Superbike races zijn weer als vanouds spannender dan ooit. De Japanse viercilinders zijn terug in de race, en Suzuki maakt geeft wederom inhoud aan de slagzin "Own the Racetrack" 

Suzuki domineert de World Superbike Championship na een sensationele dubbele overwinning van de Team Alstare Suzuki Corona Extra coureurs Troy Corser en Yukio Kagayama bij de eerste race van de ronde in Qatar.

Het was een droom debuut voor de voormalige wereld kampioen en nummer drie in de Britse Superbike om geschiedenis te mogen schrijven met de nieuwe GSX-R1000 machines: Voor het eerst wint Suzuki beide races op dezelfde dag.

Corser reed bij de opening vooruit op zijn teamgenoot naar de overwinning. Vervolgens in race twee begon het te regenen na 10 rondes waar Kagayama de tweede coureur te snel afwas terwijl Corser als derde eindigde.

Kagayama neemt de leiding in het klassement met 45 punten voor Corser die 41 bezit. Ducati's Regis Laconi staat op nummer drie met 36 punten.