Naar de inhoud
Suzuki Motoren
 

Home Nieuws Suzuki motoren European Suzuki GSX-R750 Cup

European Suzuki GSX-R750 Cup

De nieuwe Suzuki GSX-R750 combineert het gewicht en de handling van een 600cc Supersport met de brute power van een 1000cc Supersport. De GSX-R750 is daardoor niet alleen een perfecte motor

European Suzuki GSX-R750 Cup

De nieuwe Suzuki GSX-R750 combineert het gewicht en de handling van een 600cc Supersport met de brute power van een 1000cc Supersport. De GSX-R750 is daardoor niet alleen een perfecte motor voor op straat, maar de GSX-R is ook uitermate geschikt voor het circuit.

Zondag 23 april zal tijdens het WK-Superbike in Valencia de eerste race in de European Suzuki GSX-R750 Cup van 2006 worden verreden. De European GSX-R Cup is een raceklasse waarin jonge talentvolle coureurs uit verschillende landen strijden op vrijwel identieke Suzuki GSX-R750’s.

Namens Nederland zal jongeling Jarno van der Marel de oranje-gekleurde GSX-R bemannen. Met nummer 47 hoopt de 21 jarige s’ Gravenzander in de top te kunnen rijden van het jonge maar sterke deelnemersveld. Afgelopen weekend bewees van der Marel al op de Nürburgring dat de GSX-R750 de te kloppen motor is van dit seizoen. In het Dutch Superbike kampioenschap wist hij beide manches tussen alle 1000cc Superbikes te winnen!

Na Valencia zal de European GSX-R Cup ook in Monza, Silverstone, Misano, Lausitz en Magny Cours aanwezig zijn. De races zullen “prime-time” verreden worden tussen de twee manches van het WK-Superbike en na iedere race wordt een samenvatting uitgezonden op Eurosport. Op www.gsxr-cup.com kunt u meer informatie vinden over de European GSX-R Cup.