Naar de inhoud
Suzuki Motoren
 

Home Nieuws Suzuki motoren Eerste Suzuki nieuws 2008!!

Eerste Suzuki nieuws 2008!!

Deze week introduceerde Suzuki in de Cinecitta Studio's te Rome de eerste vijf nieuwe modellen voor 2008! Tevens werd de officiele productieversie van de nieuwe B-King gepresenteerd.

Deze week introduceerde Suzuki in de Cinecitta Studio's te Rome de eerste vijf nieuwe modellen voor 2008! Tevens werd de officiele productieversie van de nieuwe B-King gepresenteerd.

Rome

Klik op de onderstaande modellen om meteen naar het betreffende model te gaan:

Hayabusa 1300
GSX650F
Intruder C1800R
Intruder M1800R2
B-King
SIXteen 150

Hayabusa

In 1999 presenteerde Suzuki de GSX1300R Hayabusa, een motor waarvoor nog geen klasse bestond, maar die er een voor zichzelf heeft afgedwongen: de Ultimate Sports Machine. Vernoemd naar de Japanse valk die zich met snelheden van meer dan 300km per uur op zijn prooi stort met een stroomlijn die als een mes door de rijwind snijdt. Acht jaar later wordt de legende voortgezet met een compleet nieuwe Hayabusa met een vermogen van maarliefst 194pk!

Download hier de engelstalige brochure van de Hayabusa:

Hayabusa

Hayabusa

Hayabusa

Hayabusa

Hayabusa

Hayabusa

 

GSX650F

Een sportieve allrounder met een modern 650cc motorblok voorzien van een state-of-the-art brandstof injectiesyteem: de nieuwe GSX650F. Compleet nieuw, voorzien van sportieve stuureigenschappen en een comfortable volle kuip.

Download hier de engelstalige brochure van de GSX650F.

GSX650F

GSX650F

GSX650F

GSX650F

GSX650F

 

Intruder C1800R

De nieuwe Intruder C1800R met de ultieme "classic cruiser look" in combinatie met een zeer krachtig 1800cc V-Twin motorblok. Een ongekend hoog koppel zorgt op ieder gewenst moment voor voldoende acceleratie en het gecombineerde remsysteem zorgt dat je ook ruim op tijd weer stil staat.

Download hier de engelstalige brochure van de Intruder C1800R.

Intruder C1800R

Intruder C1800R

Intruder C1800R

 

Intruder M1800R2

Naast de Intruder M1800R zal in 2008 ook de nieuwe M1800R2 leverbaar zijn. Voorzien van een fraai gestylde koplampunit is maakt deze "naked" power cruiser de Intruder familie compleet!

Download hier de engelstalige brochure van de Intruder M1800R2.

Intruder M1800R2

Intruder M1800R2

 

B-King

In 2001 presenteerde Suzuki op de Tokyo Motorshow de zeer vooruitstrevende B-King als conceptmodel. Vriend en vijand was verrast door het spectaculaire design en de stoere looks van de B-King. Het overweldigende aantal positieve reacties dat Suzuki op het conceptmodel kreeg was reden genoeg om de B-King ook daad-

werkelijk in productie te brengen en wel nagenoeg ongewijzigd! De nieuwe B-King wordt leverbaar in twee kleuren en zal binnenkort te vinden zijn bij de Suzuki dealer!

 

Download hier de engelstalige brochure van de B-King.

 

B-King

B-King

B-King

B-King

B-King

SIXteen 150

In navolging van andere Europese landen worden de motorscooters ook in Nederland steeds populairder. Suzuki presenteert voor 2008 de nieuwe 150cc SIXteen motorscooter. Een zeer moderne scooter voorzien van een 1 cilinder vloeistofgekoeld viertakt motorblok met brandstof injectie. Daarnaast heeft de SIXteen voldoende opbergruimte voor je helm of andere zaken. Met deze scooter laat je alle dagelijkse drukte ver achter je en kom je op een comfortabele en plezierige manier op de plaats van bestemming!

SIXteen 150

SIXteen 150

SIXteen 150